Witamy!

Oprócz usług prawnych zajmujemy się windykacją. Skutecznie odzyskujemy pieniądze utracone w wyniku transakcji z nieuczciwymi kontrahentami oraz podejmujemy się windykacji od podmiotów gospodarczych i osób prywatnych na terenie unii europejskiej.

Grudzień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Grudzień 2016

Sprawdzony komornik w Bydgoszczy

2016-12-12 | Paweł

frazy kluczowe: usługi prawnicze, radca prawny, notariusz

Wielu z nas chciałoby zakupić ruchomości bądź nieruchomości taniej niż jest to powszechnie przyjęte. Można oczywiście oczekiwać na odpowiednią okazję w sklepie bądź u sprzedającego. Można także poszukać alternatywnej drogi, która pozwoli na zdobycie ruchomości w niższej cenie niż jest cena właściwa. Jedną z takich możliwości jest zakup ruchomości i nieruchomości przejętych w czasie wykonywania czynności komorniczych. Tego typu ogłoszeń powinniśmy szukać na stronach kancelarii komorniczej w naszej najbliższej okolicy. Istnieje także odpowiednia strona z licytacjami komorniczymi dla całej Polski. Kto jednak uważa za rozsądne poszukiwanie ruchomości na drugim końcu kraju w licytacji komorniczej by zaoszczędzić jakąś małą kwotę? (Zobacz też: komornik bydgoszcz - Damian Skóra)
Wtedy najlepszym źródłem informacji o zajęciach komorniczych jest strona komornika sądowego w Bydgoszczy. Znaleźć można aktualne licytacje, dotyczące bliskiej okolicy bądź samego miasta. Komornik z Bydgoszczy to także możliwość obejrzenia ruchomości bądź nieruchomości przed samą licytacją lub w innym umówionym terminie. Wielu z komorników prowadzi także dokumentację fotograficzną zajętych ruchomości, co może bardzo ułatwić późniejszy zakup. Zakupy na licytacjach komorniczych mogą przynieść dosyć wysokie korzyści - pamiętajmy, że cena rozpoczynająca licytację może stanowić dwie trzecie lub nawet połowę ceny właściwej oszacowanej przez komornika w czasie egzekucji. Jeśli nie będzie konkurencji, gdy chodzi o zakup danego przedmiotu jego zakup może okazać się dla nas bardzo korzystny.

'

Fotorelacja
usługi prawnicze
radca prawny
notariusz

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: