Witamy!

Oprócz usług prawnych zajmujemy się windykacją. Skutecznie odzyskujemy pieniądze utracone w wyniku transakcji z nieuczciwymi kontrahentami oraz podejmujemy się windykacji od podmiotów gospodarczych i osób prywatnych na terenie unii europejskiej.

Grudzień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Grudzień 2016

notariusz

Windykacja w Hiszpanii

2017-07-11 | Paweł

frazy kluczowe: hiszpania, kancelaria, notariusz, prawnik, prawo, windykacja

(...) mogą doprowadzić do poważnych problemów z płynnością finansową i zadłużeń. Oferujemy kompleksową obsługę takich spraw na terenie Hiszpanii i nie tylko. Korzystamy z usług kompetentnych doradców i zapewniamy pełną (...)

Sprawdzony komornik w Bydgoszczy

2016-12-12 | Paweł

frazy kluczowe: notariusz, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Wielu z nas chciałoby zakupić ruchomości bądź nieruchomości taniej niż jest to powszechnie przyjęte. Można oczywiście oczekiwać na odpowiednią okazję w sklepie bądź u sprzedającego. Można także poszukać alternatywnej drogi, która pozwoli na zdobycie ruchomości w niższej cenie niż jest cena właściwa. Jedną z takich możliwości jest zakup ruchomości i nieruchomości przejętych w czasie wykonywania czynności komorniczych. Tego typu ogłoszeń powinniśmy szukać na stronach kancelarii komorniczej w naszej najbliższej okolicy. (...)